Rejestracja MEDIA

Dane redakcji

 

Dziennikarz zgłaszający

select
 
*Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem imprezy
Zgody marketingowe, wyrażam zgodę na:
zaznacz wszystkie zgody
otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Nowy Adres sp. z o.o. drogą telefoniczną na podany w formularzu numer telefonu
otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Nowy Adres sp. z o.o. drogą mailową na podany w formularzu adres e-mail.
otrzymywanie informacji handlowych Partnerów i firm współpracujących z Nowy Adres sp. z o.o. drogą mailową na podany w formularzu adres e-mail.

Administratorem danych jest Nowy Adres sp. z o.o., adres: ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa. W sprawie danych osobowych prosimy kontaktować się z nami pod adresem: kontakt@nowyadres.pl. Podstawą przetwarzania przez nas danych jest Państwa zgoda wyrażona drogą elektroniczną lub tradycyjną lub prawnie uzasadniony interes wynikający z zawartych umów. W każdej chwili możecie Państwo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych klikając w link dezaktywacyjny (zawarty w każdym wysyłanym przez nas e-mailu) lub po prostu pisząc do nas wiadomość na adres: kontakt@nowyadres.pl. Dane nie będą przekazywane firmom trzecim. Dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będzie obowiązywała zawarta umowa lub zgoda wyrażona do celów marketingowych nie zostanie przez Państwa cofnięta. W każdej chwili macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania lub zmiany zakresu, w którym przetwarzamy dane oraz do usunięcia danych z naszych baz. W każdej chwili możecie Państwo żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu, świadczącego podobną usługę (newsletter). Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w odniesieniu do przetwarzania danych osobowych. Podanie danych osobowych jest nieobowiązkowe, z wyłączeniem: chęci otrzymywania newslettera, zawarcia umowy (drogą elektroniczną i tradycyjną), pobrania publikacji, dodania komentarza w serwisach Spółki oraz wysłania zapytania do dewelopera w sprawie oferty znajdującej się w serwisach. Państwa dane podlegają profilowaniu w celu wysyłania tylko wiadomości spełniających Państwa oczekiwania. W przypadku obowiązywania w czasie organizowania wydarzenia obostrzeń związanych ze stanem epidemii lub zagrożenia epidemicznego, Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane przez Nowy Adres Sp. z o.o. również w celu ustalenia listy gości oraz innych osób z zewnątrz (jeśli to możliwe) obecnych w tym samym czasie w części/częściach terenu odbywania się wydarzenia np. w trakcie trwania imprezy, w której Pan/Pani uczestniczył/a oraz ewentualnego prowadzenia komunikacji drogą mailową, sms lub telefoniczną służącej ustaleniu osób, które mogły mieć kontakt z zakażonym COVID-19. Podstawą przetwarzania danych osobowych w tych celach jest ochrona Pana/Pani żywotnego interesu w postaci zdrowia i życia zgodnie z art. 6 ust. 1. lit. d) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”).

.

Rejestracja Mediów przebiega w 3 krokach:

________________

1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego.
2. Weryfikacja formalna Uczestnika przez organizatora.
3. Po weryfikacji formalnej otrzymasz wiadomość email z identyfikatorem do wydrukowania.

Jesteś w punkcie 1. Zapraszamy do wypełnienia formularza i potwierdzenia przyciskiem "Zarejestruj".

Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację.
Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji formalnej. 

FAQ

________________

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie.
To znaczy, że ktoś jest już zarejestrowany pod takim adresem e-mail. Nie musi się ponownie rejestrować, wystarczy, że się zaloguje. 

 Nie pamiętam hasła do swojego konta, co zrobić?
W sekcji logowania kliknij przycisk: ZAPOMNIAŁEM HASŁA

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Gwiazdką oznaczone są pola wymagane – bez ich wypełnienia rejestracja nie powiedzie się.

 Inny problem z rejestracją
skontaktuj się z naszym zespołem projektowym (zakładka KONTAKT).

 Czy udział w konferencji jest płatny?
Tak. Bilety można kupić przez stronę internetową frn.pl (w zakładce KUP BILET) lub kontaktując się z naszym zespołem projektowym (zakładka KONTAKT).

 Jestem zainteresowana/y udziałem w konferencji Forum Rynku Nieruchomości. Jak mogę kupić bilet?
Bilety można kupić przez stronę internetową frn.pl (w zakładce KUP BILET) lub kontaktując się z naszym zespołem projektowym (zakładka KONTAKT).

 Czy jest możliwość udziału online?
Nie. Konferencja odbywa się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

 Czy będą dostępne nagrania wideo po konferencji?
Nie. Konferencja jest dostępna wyłącznie w trybie stacjonarnym dla jej uczestników na miejscu.

 Kupiłem/-am bilet na konferencję FRN. Czy upoważnia mnie on również do wzięcia udziału w bankiecie?
Tak, w cenie biletu są: dwa dni konferencji z lunchem, dostęp do systemu umawiania spotkań i sali spotkań w trakcie konferencji oraz udział w bankiecie pierwszego dnia wydarzenia wieczorem.

 Czy cena biletu obejmuje nocleg?
Nie, bilet obejmuje wyłącznie konferencję. Noclegi uczestnicy rezerwują we własnym zakresie. Hotel, w którym odbywa się konferencja, przygotował dla jej uczestników specjalną promocję – aby uzyskać do niej dostęp, prosimy o kontakt z naszym zespołem projektowym (zakładka KONTAKT).

 Jestem dziennikarzem. W jaki sposób mogę uzyskać akredytację?
Wszystkie informacje odnośnie akredytacji można znaleźć w zakładce MEDIA.